Achterste rij van links naar rechts: Annemijn Sanders, Aoife Moekotte, Amy de Vries
Voorste rij van links naar rechts: Elisa Hoop, Zora Hamel, Ilaysha Bhoekan, Jahnairaley Fingall, Robin Kruijt. Voor in spagaat zit Esmee Koster. Op de foto ontbreekt Elisa van Neste.

Selectie Pre Instap

Trainingsfrequentie: 2x per week
Trainingsomvang: 5 uur per week
Zij worden voorbereid op het wedstrijdturnen, en hebben 1 of meerdere oefenwedstrijdjes in het seizoen op vriendschappelijke basis met andere verenigingen of intern.

 

Van links naar rechts: Thalya Riley, Zihna de Kort, Sandrine Vredeveld, Belen Bolhuis, Jill Koswal, Rosaly Hatfeg Pellicer, Juliet Kruimer, Marisa van de Weerd,  Anastasia Zakholi en Jade de Groot. Niet op de foto: Yate Prent en Xaria Ricker

Selectie N3 en D1 Onderbouw

Trainingsfrequentie: 2x/3x per week
Trainingsomvang: 5-8 uur per week
Deze meisjes bereiden zich voor op wedstrijden in de regio en kunnen zich (alleen in N3) bij hele goede prestaties ook plaatsen voor een Nederlands Kampioenschap.

 

Selectie N1 en N2 (Talentendivisie onderbouw en 1e Divisie onderbouw)

Trainingsfrequentie: 4x per week
Trainingsomvang: 14 uur per week
Zij worden voorbereid op deelname aan wedstrijden in de categorie pupil 1 en pupil 2 georganiseerd door de KNGU.
Doel: Gestreefd wordt om een finale plaats te behalen op de Bondskampioenschappen meerkamp individueel en te eindigen bij de top 10.

VAN LINKS NAAR RECHTS
BOVEN:
HOPE MEIJER, LARISSA RIKO, INALESIA TAPILATU, KENYA CRUDEN
ONDER:
NIKA VAN DER VELDEN, JULIA NAGY, LOLA KEET, TISHA WESTERLOW 

 

Van links naar rechts: 
Alisha van Meel, Kiki Hop, Camey Riezebos, Gaya Mathijsen, Rosalie Kramp, Loes Luijckx, Kato Kruse

 

VAN LINKS NAAR RECHTS
ACHTERSTE RIJ: DEBBY BAKKER, CHRISTINE TOL, ISABELLE KONING, ANNALEID BAKKER, EVA CARIS
VOORSTE RIJ: DIEUWKE MANTEL, KAITHLYN VERHAGE, EMMA OOSTERHUIS, YMKE MANTEL, MEGAN JACOBS EN KIONA LEAL

1e Divisie Bovenbouw en 2e Divisie Bovenbouw

Trainingsfrequentie: 4x per week
Trainingsomvang: 10,5-14 uur per week
Zij worden voorbereid op deelname aan wedstrijden in de categorie jeugd, junior of senior georganiseerd door de KNGU.
Doel: Gestreefd wordt om een podiumplaats te behalen op de Bondskampioenschappen meerkamp individueel en/of behalen van toestelfinales.

 
 

Van links naar rechts:
Sophie van Beek, Madelief Teeken, Tanishaley Neto, Vienne Supriana, Tilila Oughzou, Laura de Witt, Yu Verburg, Sanna Veerman, Anna Fakkel, Juliette Pijnacker, Chelsea Verhage.
Op de foto ontbreken: Vera van Pol en Elze Geurts.

Selectie Eredivisie Bovenbouw

Trainingsfrequentie: 7 tot 10 trainingsmomenten per week
Jeugd 1e jaars: 1 tot 2 ochtendtrainingen en 6 middagtrainingen
Jeugd 2e jaars: 2 tot 3 ochtendtrainingen en 6 middagtrainingen
Junior/senior: 4 tot 5 ochtendtrainingen en 6 middagtrainingen
Trainingsomvang: 21,5 tot 31,5 uur per week
Zij worden voorbereid op deelname aan wedstijden zowel op nationaal als op internationaal niveau.
Doel: Gestreefd wordt om een podiumplaats te behalen op de Nederlandse Kampioenschappen meerkamp individueel en/of behalen van toestelfinales. Daarnaast zullen deze kinderen deel uitmaken van een KNGU-oranjeselectie en trachten om deel uit te maken van de trajecten in voorbereiding op EK, WK en OS.