Bekijk de pagina veelgestelde vragen, of vul het contactformulier in.

Mocht je toch een vraag hebben aan onderstaande personen, stuur een email.

 
Vacature Voorzitter bestuur@turnz.nl
Wolther Kooistra Penningmeester a.i. wolther@turnz.nl
Yessica Klei Secretaris secretaris@turnz.nl
Jaap van der Spek Administratie administratie@turnz.nl
Alla Liberova Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@turnz.nl
Helène Ras Manager Recreatiesport IJburg helene@turnz.nl
Eveline Mol Manager Recreatiesport West & De Pijp eveline@turnz.nl
Claudia Werkhoven Coördinator Wedstrijdsport meisjes claudia@turnz.nl
Alexandr Chvartchenko Coördinator Wedstrijdsport jongens a.chvartchenko@chello.nl