08:00 - 10:00 |
Training (Topsport) |
SCO Eredivisie di 800 2u |
Sportcentrum Ookmeer, Dr Meurerlaan 7 |
|
|
14:45 - 15:30 |
Training (Nijntje) |
IJB di 1445 - Nijntje J/M (2-5jr) |
IJburg, Ed Pelsterpark 8 |
|
|
15:00 - 18:30 |
Training (Topsport) |
SCO Eredivisie di 1500 3,5u |
Sportcentrum Ookmeer, Dr Meurerlaan 7 |
|
|
15:30 - 19:00 |
Training (Topsport) |
SCO - Dames Niveau 1/2 di 1530 3,5u |
Sportcentrum Ookmeer, Dr Meurerlaan 7 |
|
|
15:30 - 16:30 |
Training (Recreatieturnen) |
HUI di 1530 - Turnen J/M Groep 2 en 3 |
Huizingaschool, Jacob Geelstraat 42 |
|
|
15:45 - 16:45 |
Training (Recreatieturnen) |
IJB di 1545 - Turnen J/M Groep 2 en 3 |
IJburg, Ed Pelsterpark 8 |
|
|
16:00 - 18:30 |
Training (Wedstrijdsport) |
SLO di 1600 - Niveau 3/4 2,5u |
SC Sloten, Sloterweg 1043T |
|
|
16:00 - 18:00 |
Training (Wedstrijdsport) |
SLO di 1600 - Niveau 5/6 2u |
SC Sloten, Sloterweg 1043T |
|
|
16:00 - 18:00 |
Training (Topsport) |
SCO di 1600 - Mini StarZ 2u |
Sportcentrum Ookmeer, Dr Meurerlaan 7 |
|
|
16:30 - 17:30 |
Training (Recreatieturnen) |
HUI di 1630 - Turnen J/M Groep 4 en 5 |
Huizingaschool, Jacob Geelstraat 42 |
|
|
16:45 - 17:45 |
Training (Recreatieturnen) |
IJB di 1645 - Turnen J/M Groep 4 en 5 |
IJburg, Ed Pelsterpark 8 |
|
|
17:30 - 18:30 |
Training (Recreatieturnen) |
HUI di 1730 - Turnen M Groep 5 en 6 |
Huizingaschool, Jacob Geelstraat 42 |
|
|
17:30 - 20:30 |
Training (Wedstrijdsport) |
SLO di 1730 - Div 3 3u |
SC Sloten, Sloterweg 1043T |
|
|
17:30 - 20:30 |
Training (Wedstrijdsport) |
SLO di 1730 - Div 4 3u |
SC Sloten, Sloterweg 1043T |
|
|
17:45 - 18:45 |
Training (Recreatieturnen) |
IJB di 1745 - Turnen M Groep 6, 7 en 8 |
IJburg, Ed Pelsterpark 8 |
|
|
18:30 - 20:30 |
Training (Wedstrijdsport) |
SCO di 1830 - Div 5/6 2u |
SC Sloten, Sloterweg 1043T |
|
|
18:30 - 19:30 |
Training (Recreatieturnen) |
HUI di 1830 - Turnen M Groep 7 en 8 |
Huizingaschool, Jacob Geelstraat 42 |
|
|
19:30 - 20:30 |
Training (Tricking) |
SCO di 1930 - Tricking J/M 10+ Basis |
Sportcentrum Ookmeer, Dr Meurerlaan 7 |
|
|
19:30 - 21:00 |
Training (Recreatieturnen) |
KKZ di 1930 - Tienergroep (1,5 uur) (11+jr) |
Kleine Kapitein, Cruquiusweg 90 |
|
|
20:30 - 22:30 |
Training (Open Gym) |
SCO di 2030 - Open Gym (2u) |
Sportcentrum Ookmeer, Dr Meurerlaan 7 |
|
|